Vstupní formulář
Vyplněním uživatelského jména a hesla se dostanete do klientské části stránek.
Solární systémy TOPSOLAR

Systém TOP SOLAR ...


K.T.O. International je dodavatel kompletního systému solárního vytápění TOP SOLAR. Srdcem celého systému jsou mimořádně kvalitní deskové a vakuové kolektory s vysoce selektivními povrchy, které jsou určeny k celoroční absorpci přímého a difúzního slunečního záření.
Sluneční energie jako zdroj tepla ...

nevyčerpatelný zdroj energie. Na 1m2 zemského povrchu dopadne v průměru 1100kWh sluneční energie ročně. Každá kWh získaná ze slunečního záření zamezí vzniku škodlivin, vznikajících spalováním fosilních paliv.
Využití solárních
systémů ...


systémy TOP SOLAR můžete využít k přípravě teplé užitkové vody. TOP SOLAR systém pokryje až 70% roční spotřeby energie. Dále je možné pomocí systému TOP SOLAR přitápět v ústředním topení a v neposlední řadě ohřívat vodu v bazénu.

TOPSOLAR v programu Nová zelená úsporám 2013!

K.T.O. International s.r.o. má ze strany SFŽP schválené a v programu Ministerstva životního prostředí Nová zelená úsporám (www.nzu2013.cz) zaregistrované solární ploché a vakuové kolektory TOPSOLAR SOL110, SOL115 a SOL 170 pro přípravu teplé vody a podporu vytápění. V seznamu schválených výrobků jsou vedeny pod registračním kódem SVT 2329, SVT 2334, SVT 1679 a SVT 1680.

 
Anketa
Plánujete pořízení solárního systému?
 
Online návštěvy
Právě připojeni - host: 1 
TOPlist