Geberit
Geberit nabízí inovativní a promyšlené systémy v oblasti zdravotně technických instalací. Od montážních prvků pro závěsná WC, bidety a umyvadla až po rozvody pitné vody.

Geberit svým zákazníkům nabízí pohodlí, klid, čistotu a dlouhodobou spolehlivost. Výrobky firmy Geberit jsou určeny většinou pro zazdění, jsou tedy pro koncového uživatele neviditelné, ale plní svou funkci spolehlivě po desetiletí.
Sortiment Geberit se dělí na dvě výrobkové skupiny – sanitární systémy (předstěnové instalace, splachovací systémy, veřejný sektor, zápachové uzávěrky a sprchovací toalety) a potrubní systémy (potrubní a kanalizační systémy).
Předstěnovými instalacemi nazýváme nosné rámové konstrukce pro montáž závěsných WC, umyvadel, bidetů a pisoárů. Podle způsobu instalace se dělí na prvky pro zazdění do masivní konstrukce (Kombifix, Sanbloc) nebo pro montáž za lehkou sádrokartonovou příčku (Duofix, Duofix Special, Sanbloc). Záruční doba na všechny montážní prvky Geberit je 5 let (při montáži proškolenou firmou).

Novinkou roku 2009 jsou produkty Geberit AquaClean, které jsou nabízeny ve formě bidetovacích sedátek k připevnění na stávající WC, nebo jako kompletní WC zařízení - včetně klozetové mísy.


sortiment GEBERIT