Grohe
GROHE sprchy, armatury a příslušenství kombinují efektivní využití vody s vyjímečnou kvalitou a nadčasovým designem, kombinace, která zaručuje našemu zákazníkovi, že si vodu opravdu užije.

GROHE dodává vynikající sanitární armatury do celého světa.Jako experti ve své kategorii dodáváme a nastavili jsme standardy, které jsou bezprecedentní v sanitárním průmyslu.Investice do našich produktů - viděli jsme různé produkty různých řad GROHE, které získaly celosvětové uznání.Technologie GROHE jsou na pořadu dne a náš domácí designový tým zajišťuje, že dodáváme produkty, které jsou nejen stylové , ale také estetické.

GROHE jde nad a za obvyklé tržní standardy,přičemž jsme implementovali srovnávací testy, které jsou obvyklé v sanitárním průmyslu a které jsou formální částí oficiálního odsouhlasení standardů. Máme jedny z nejtvrdších testů na životnost , které jsou známé v sanitárním průmyslu. Ale nejen standardy a čísla, zejména kvalita je klíčovým prvkem naší filosofie a souvislého vývoje, inovace jako benefity pro naše zákazníky na celém světě.

sortiment GROHE