Kariéra u K.T.O. International

  • Hledáte zaměstnání?
  • Chcete pracovat pro moderní rozvíjející se firmu s dlouhou tradicí?
  • Chcete ovlivnit svou vlastní budoucnost?

Neváhejte a přijďte k nám…

Nabízené pracovní pozice:

Odborně-technický prodejce velkoobchodu se zaměřením voda, topení, plyn, sanita – oblast Královehradeckého a Pardubického kraje

Jaká bude Vaše hlavní pracovní náplň?

  • Prodej a technické poradenství
  • Příjem objednávek, zpracování nabídek, koordinace zakázek
  • Příjem zboží v PC
  • Vedení obchodních jednání se zákazníky, péče o stávající zákazníky a vyhledávání nových

Co od Vás očekáváme?

  • Praxe v oboru TZB, znalost regionů
  • Samostatnost, flexibilitu a vysoké pracovní nasazení
  • Příjemné a profesionální vystupování, komunikativnost, odpovědnost
  • Dobrou znalost práce na PC
  • Ukončené SŠ vzdělání
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme Vám:

  • Práci ve stabilní společnosti a v jednosměnném provozu
  • Motivující platové ohodnocení
  • Služební automobil
  • Průběžné vzdělávání v oboru
  • Starvenkový paušál
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Příspěvek na životní nebo penzijní připojištění

Kontaktní osoba: Šárka Mikešová,  e-mail: s.mikesova@kto.cz

Skladník, řidič – Liberec

Požadujeme: vyučení, ŘP „B“, praxe nebo znalost sortimentu , základní práce na PC, znalost programu Helios výhodou, samostatnost, příjemné vystupování, spolehlivost, bezúhonost, odpovědnost

Nabízíme: zajímavou práci v malém kolektivu stabilní společnosti, jednosměnný provoz, motivující platové ohodnocení, vzdělávání v oboru, pracovní poměr na dobu neurčitou, zaměstnanecké výhody – stravenkový paušál, příspěvek na životní nebo penzijní připojištění

Kontaktní osoba: Pavel Maryška, tel. 775 884 381, e-mail: p.maryska@kto.cz

Staňte se součástí úspěšné firmy

Údaje jsou poskytovány za účelem výběrového řízení. Po jeho ukončení budou zničeny.
Žádost o heslo

Údaje jsou poskytovány za účelem posouzení žádosti.