Kariéra u K.T.O. International

  • Hledáte zaměstnání?
  • Chcete pracovat pro moderní rozvíjející se firmu s dlouhou tradicí?
  • Chcete ovlivnit svou vlastní budoucnost?

Neváhejte a přijďte k nám…

Nabízené pracovní pozice:

Skladník – řidič / skladnice – řidička

Pro pobočku v Hradci králové hledáme kolegu/kolegyni na pozici:

skladník – řidič / skladnice – řidička

Jaká bude Vaše hlavní pracovní náplň:

  •  Fyzický příjem a výdej zboží
  •  Doprava zboží k zákazníkům

Co od vás očekáváme:

  •  Praxe či znalost oboru TZB nebo jiného technického zaměření výhodou
  •  Samostatnost, fyzickou zdatnost
  •  Příjemné a profesionální vystupování, komunikativnost, odpovědnost
  •  VZV – výhodou
  •  Řidičský průkaz skupiny B
  •  Dobrý zdravotní stav

Co vám nabízíme:

  •  Práci ve stabilní společnosti a  jednosměnném provozu
  •  Práci v přátelském kolektivu
  •  Průběžné vzdělávání v oboru
  •  Stravenkový paušál
  •  Pracovní poměr na dobu neurčitou
  •  Příspěvek na životní nebo penzijní připojištění

Termín nástupu: ihned nebo po dohodě

V případě Vašeho zájmu o nabízenou pozici, kontaktujte prosím:

Pavel Heneš – vedoucí pobočky

tel: 770 198 806       e-mail: p.henes@kto.cz

Obchodně-technický referent

Pro pobočku Olomouc hledáme kolegu/kolegyni na pozici:

Odborně-technický referent velkoobchodu se zaměřením voda, topení, plyn, sanita

  •  Příprava podkladů pro fakturaci
  •  Fakturace
  •  Objednávky zboží
  •  Cenové poptávky u dodavatelů
  •  Zpracování dodavatelských faktur
  •  Měsíční uzávěrky
  •  Vedení pokladny

  •  Zodpovědnost
  •  Samostatnost, flexibilitu a vysoké pracovní nasazení
  •  Dobrou znalost práce na PC – Windows, MS Office
  •  Znalost sortimentu vodo-topo výhodou

  •  Práci ve stabilní společnosti v malém kolektivu a  jednosměnném provozu
  •  Motivujíci platové ohodnocení

Termín nástupu: dle dohody

Životopisy zasílejte na email: j.kroulik@kto.cz.

Obchodně-technický prodejce velkoobchodu

Pro oblast Královehradeckého  kraje hledáme kolegu/kolegyni na pozici:

Odborně-technický prodejce velkoobchodu se zaměřením voda, topení, plyn, sanita

  •  Prodej a technické poradenství
  •  Příjem objednávek, zpracování nabídek, koordinace zakázek
  •  Příjem zboží v PC
  •  Vedení obchodních jednání se zákazníky, péče o stávající zákazníky a   vyhledávání nových

  •  Praxe v  oboru TZB, znalost regionu
  •  Dobrou znalost práce na PC
  •  Ukončené SŠ vzdělání

  •  Práci ve stabilní společnosti a v jednosměnném provozu
  •  Služební automobil

Životopisy zasílejte na email: s.mikesova@kto.cz.

Staňte se součástí úspěšné firmy

Údaje jsou poskytovány za účelem výběrového řízení. Po jeho ukončení budou zničeny.
Žádost o heslo

Údaje jsou poskytovány za účelem posouzení žádosti.