Kariéra u K.T.O. International

  • Hledáte zaměstnání?
  • Chcete pracovat pro moderní rozvíjející se firmu s dlouhou tradicí?
  • Chcete ovlivnit svou vlastní budoucnost?

Neváhejte a přijďte k nám…

Nabízené pracovní pozice:

Odborně-technický referent – Praha

Na naší pobočku v Praze, hledáme nového kolegu/kolegyni.

Jaká bude Vaše hlavní pracovní náplň?

  • Prodej a technické poradenství, zpracování objednávek, koordinace zakázek
  • Fyzický příjem a výdej zboží
  • Logistické plánování, vedení skladového hospodářství
  • Vedení obchodních jednání se zákazníky, zpracování cenových nabídek

Co od Vás očekáváme?

  • Praxe / znalost v oboru TZB nebo jiného technického zaměření výhodou
  • Samostatnost, flexibilitu, fyzickou zdatnost
  • Příjemné a profesionální vystupování, komunikativnost, odpovědnost
  • Znalost práce na PC,  práce v programu Helios výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme Vám:

  • Práci ve stabilní společnosti a v jednosměnném provozu
  • Motivující platové ohodnocení
  • Práci v přátelském kolektivu
  • Průběžné vzdělávání v oboru
  • Stravenkový paušál
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Příspěvek na životní nebo penzijní připojištění

Termín nástupu:  Ihned nebo po domluvě

Kontaktní osoba:  Michal Janeček,  e-mail: m.janecek@kto.cz , tel. 737 237 774

Staňte se součástí úspěšné firmy

Údaje jsou poskytovány za účelem výběrového řízení. Po jeho ukončení budou zničeny.
Žádost o heslo

Údaje jsou poskytovány za účelem posouzení žádosti.