Služby

Doprava

Pro naše partnery zajišťujeme pravidelné rozvozové linky na všech pobočkách, tak aby objednané zboží bylo dodáno včas na určené místo. V případě potřeby řešíme individuální rozvozy objektových zakázek. Pro bližší informace kontaktujte příslušnou pobočku K.T.O. International.

Odborné poradenství a školení

Dlouhodobě našim zákazníkům poskytujeme odborné technické poradenství pro širokou oblast dodávaných produktů. Pravidelná  školení, firemní dny i jednotlivé prezentace pro realizační i obchodní firmy a projektanty mají velmi vysokou návštěvnost a poskytují kvalitní zdroj technických informací.

Dotační poradenství

Společně s našimi partnery poskytujeme poradenství v oblasti dotačních programů. Pro tuto oblast lze využít široký sortiment dodávaného zboží z oblasti kotlů, tepelných čerpadel, solárních systému atd.

Kalkulace a cenové nabídky

Zdarma zpracujeme cenovou nabídku na příslušnou zakázku. V případě potřeby pomůžeme s technickým řešením.

Kompletace a rezervace zboží

Zajistíme pro vás kompletaci a rezervaci materiálu na vaši zakázku podle cenové nabídky na předem určený termín a následné dodání na určené místo naší dopravou.

Skladové zásoby a ceníky

Na všech pobočkách zajišťujeme široký sortiment skladových zásob v dostatečném množství pro včasné dodávky našim partnerům. Průběžným rozšiřováním sortimentu a navyšováním skladových zásob reagujeme na trendy v oborech TZB a na požadavky našich zákazníků.

Můžete si vybrat jaká podoba ceníku je pro Vás zajímavější – velkoobchodní ceník zpracovaný do přehledného katalogu nebo pravidelně aktualizované ceníky na našich webových stránkách.

Vážení obchodní partneři,


tímto Vás chceme informovat, že od 16.3.2020

přerušujeme maloobchodní prodej koncovým zákazníkům.

 Velkoobchodní prodej na všech pobočkách K.T.O. International spol. s r.o.,

je pro registrované smluvní partnery nepřerušen.

I nadále zajišťujeme plánované rozvozové linky.

Aktuální informace najdete na našich internetových stránkách

www.kto.cz

Děkujeme za pochopení.