Služby

Doprava

Pro naše partnery zajišťujeme pravidelné rozvozové linky na všech pobočkách, tak aby objednané zboží bylo dodáno včas na určené místo. V případě potřeby řešíme individuální rozvozy objektových zakázek. Pro bližší informace kontaktujte příslušnou pobočku K.T.O. International.

Odborné poradenství a školení

Dlouhodobě našim zákazníkům poskytujeme odborné technické poradenství pro širokou oblast dodávaných produktů. Pravidelná  školení, firemní dny i jednotlivé prezentace pro realizační i obchodní firmy a projektanty mají velmi vysokou návštěvnost a poskytují kvalitní zdroj technických informací.

Dotační poradenství

Společně s našimi partnery poskytujeme poradenství v oblasti dotačních programů. Pro tuto oblast lze využít široký sortiment dodávaného zboží z oblasti kotlů, tepelných čerpadel, solárních systému atd.

Kalkulace a cenové nabídky

Zdarma zpracujeme cenovou nabídku na příslušnou zakázku. V případě potřeby pomůžeme s technickým řešením.

Kompletace a rezervace zboží

Zajistíme pro vás kompletaci a rezervaci materiálu na vaši zakázku podle cenové nabídky na předem určený termín a následné dodání na určené místo naší dopravou.

Skladové zásoby a ceníky

Na všech pobočkách zajišťujeme široký sortiment skladových zásob v dostatečném množství pro včasné dodávky našim partnerům. Průběžným rozšiřováním sortimentu a navyšováním skladových zásob reagujeme na trendy v oborech TZB a na požadavky našich zákazníků.

Můžete si vybrat jaká podoba ceníku je pro Vás zajímavější – velkoobchodní ceník zpracovaný do přehledného katalogu nebo pravidelně aktualizované ceníky na našich webových stránkách.