Izolace

  • Polyetylenové izolace SANFLEX, CLIMAFLEX, KAIMANN, MIRELON
  • Kaučukové izolace KAIMANN
  • Minerální izolace KNAUF INSULATION

Nejrozšířenějším druhem izolačních materiálů v oblasti TZB jsou polyetylenové izolace s uzavřenou buněčnou strukturou. V podobě izolačních trubic nebo izolačních pásů je dodávána kompletní rozměrová řada těchto výrobků. Pro speciální instalace je možné tyto materiály opatřit různými povrchovými úpravami. Nabízíme produkty dlouholetého výrobce z Belgie – firmy NMC  a německého výrobce – firmy Kaimann. Izolační pásy z polyetylenu značky Mirelon.

Kaučukové izolační materiály nacházejí svoje použití v oblasti chlazení, klimatizace a solárních systémů. Trubní a pásové izolace KAIFLEX EF, ST společně s chladovými objímkami KAIFLEX RT 80 představují pouze část z výrobků pro systémové řešení izolací od firmy Kaimann. Plošné izolace KAIFLEX DUCT / DUCT ALU jsou ideální pro izolace vzduchotechnických rozvodů. KAIFLEX EPDM zase využijete pro solární systémy s odolností do +175°C.

Minerální izolační materiály na bázi čedičové vlny ve formě izolačních pouzder najdou svoje využití hlavně v průmyslových aplikacích. Izolace ve formě desek nebo pásů se používají pro tepelnou nebo protipožární izolaci potrubí a rozvodů. Výrobcem těchto produktů je firma Knauf Insulation.

Ceníky lze stáhnout pouze, pokud máte přístup.
O přístup si můžete zažádat zde.