Kotle, topidla a krby

  • široký sortiment plynových kondenzačních kotlů ve variantách pro topení, s průtokovým ohřevem vody nebo v sestavách se zásobníkem TV
  • moderní elektrokotle s plynulou regulací výkonu
  • kotle na tuhá paliva v provedení s ručním nebo automatickým přikládáním
  • lokální plynová topidla
  • krby a krbové vložky s příslušenstvím

Zastupujeme většinu tuzemských i zahraničních výrobců plynových atmosférických a kondenzačních kotlů působících na českém trhu. Velký rozvoj kondenzačních kotlů a nových regulačních systémů nabízí široký výkonový rozsah a ekonomický provoz. Tyto přednosti  nabízí využití těchto kotlů ve všech oblastech vytápění. Jedná se především o výrobky firem PROTHERM, VAILLANT, JUNKERS BOSCH, GEMINOX, BAXI, IMMERGAS, BUDERUS, ARISTON, THERM, VIESSMANN,  VIADRUS.

V sortimentu značek PROTHERM, BOSCH a VAILLANT nechybí kvalitní elektrokotle. Ty jsou výhodné svojí cenou a jednodušší instalací. Celkové pořizovací náklady i s montáží tak jsou velmi příznivé. Uplatnění elektrokotlů tak je nejen v místech bez plynofikace a jako záložní zdroje tepla pro jiné systémy např. tepelná čerpadla.

Velký počet lokálních zdrojů tepla tvoří kotle na tuhá paliva – uhlí, dřevo nebo dřevěné pelety.
V posledních letech se díky dotačním programům uplatňují hlavně automatické kotle a kotle na dřevo. V tomto sortimentu nabízíme osvědčené výrobky firem GALMET,  ATMOS, VIADRUS, SLOKOV, OPOP, ROJEK, BENEKOV.

V minulosti velmi rozšířená lokální plynová topidla jsou dnes dodávána s různými možnostmi regulace i proskleným krytem. Jedná se o výrobky firem KARMA, MORA.

Krby a krbové vložky jsou ideální do rekreačních objektů, chat a chalup nebo jako doplňkové vytápění rodinných domů během celého roku. Dodávají se v provedení lokáních topidel a vložek nebo s teplovodním výměníkem, umožňující připojení do okruhu ústředního vytápění. Moderní design a široký výběr typů, to jsou přednosti  značek např. BANADOR, BEF-BLANZEK, VERNER/PONAST, EDILKAMIN, KARMA, ROMOTOP, HAAS+SOHN.ROJEK

Ceníky lze stáhnout pouze, pokud máte přístup.
O přístup si můžete zažádat zde.