Podlahové vytápění

  • Trubky pro podlahové vytápění – PEXc, PERT, AL/PEX, AL/PERT
  • Systémové desky pro podlahové vytápění a příslušenství
  • Rozdělovače a směšovací rozdělovače podlahového vytápění, skříně a kompletační prvky
  • Regulace drátová a bezdrátová
  • Lisovací tvarovky pro podlahové vytápění

Podlahové teplovodní vytápění TOPTHERM si v posledních letech díky svým nesporným přednostem získalo velké množství spokojených uživatelů. Uplatňuje se při stavbách rodinných domů, objektech občanské vybavenosti i průmyslových hal. Často se také využívá pro vyhřívání fotbalových hřišť a dalších sportovišť. Firma K.T.O. International je již od roku 1992 výhradním dovozcem systému TOPTHERM pro podlahové vytápění. Sortiment trubek dnes zahrnuje všechny moderní materiály, které se v tomto oboru používají. Jedná se o trubky z materiálů PEXc a PERT a vícevrstvé trubky s AL vrstvou AL/PEX a AL/PERT.

Použití systémových izolačních desek pro podlahové vytápění usnadňuje a zrychluje instalaci celého topného systému a zajišťuje přesnost pokládky potrubí a dodržení projektovaných roztečí. Rozdělovače zajišťující distribuci topné vody do jednotlivých okruhů lze montovat do instalačních skříní a pro regulaci osazovat elektrotermickými hlavicemi.

Pro instalace topení a sanity vícevrstvými trubkami AL/PEX a AL/PERT se využívají lisovací tvarovky TOPTHERMlisovacím profilem TH.

Další systémy podlahového vytápění dodávané našim zákazníkům jsou GIACOMINI, IVAR, REHAU, GABOTHERM a elektrické podlahové vytápění STIEBEL ELTRON.

Ceníky lze stáhnout pouze, pokud máte přístup.
O přístup si můžete zažádat zde.