O naší firmě

Společnost K.T.O. International spol. s r.o. byla založena v roce 1992 dvěma společníky (bratry) Karlem a Václavem Otčenáškem. 

 

Jelikož oba bratři žili v USA a Kanadě, firma se specializovala na dovoz stavebních materiálů ze zámoří. Centrální sklady byly umístěny v Hradci Králové a byly zakládány další distribuční místa v ČR a SR. Hlavní dovozové komodity byly trubní systémy PVC – CPVC a fasádní systémy Vinyl Siding. Postupně se sortiment rozšiřoval o další materiály z Evropy (měděné  potrubí a tvarovky). Po vyhodnocení situace na trhu se nabídka doplnila o kompletní topenářský materiál a od  roku 2007 také o sanitu a vybavení koupelen.

 

Široký sortiment průběžně aktualizujeme o novinky v jednotlivých oborech a o inovace jednotlivých výrobců.

V současné době firma provozuje 9 prodejních skladů – Třebechovice p. O., Hradec Králové, Liberec, Semily, Praha, Ostrava, Olomouc, Brno. Základní kapitál společnosti je 25 mil. Kč. Společníky jsou Václav Otčenášek a Lukáš Ráček.  Roční obrat se pohybuje nad 300 mil. Kč.

Cílem firmy je obsluha zákazníků z řad živnostníků, stavebních a obchodních firem a investorů. Jedná se hlavně o průběžné nebo ucelené dodávky zboží, dopravu a technické poradenství.

 

Našim partnerům nabízíme osobní přístup, odborné služby a dlouhodobou spolupráci podpořenou pravidelnými akcemi a odbornými školeními.

Rychlý kontakt:

DOKUMENTY: