Kotle, topidla a krby

 • široký sortiment plynových kondenzačních kotlů ve variantách pro topení, s průtokovým ohřevem vody nebo v sestavách se zásobníkem TV
 • moderní elektrokotle s plynulou regulací výkonu
 • kotle na tuhá paliva v provedení s ručním nebo automatickým přikládáním
 • lokální plynová topidla
 • krby a krbové vložky s příslušenstvím

Zastupujeme většinu tuzemských i zahraničních výrobců plynových atmosférických a kondenzačních kotlů působících na českém trhu. Velký rozvoj kondenzačních kotlů a nových regulačních systémů nabízí široký výkonový rozsah a ekonomický provoz. Tyto přednosti  nabízí využití těchto kotlů ve všech oblastech vytápění. Jedná se především o výrobky firem PROTHERM, VAILLANT, JUNKERS BOSCH, GEMINOX, BAXI, IMMERGAS, BUDERUS, ARISTON, THERM, VIESSMANN,  VIADRUS.

V sortimentu značek PROTHERM, BOSCH a VAILLANT nechybí kvalitní elektrokotle. Ty jsou výhodné svojí cenou a jednodušší instalací. Celkové pořizovací náklady i s montáží tak jsou velmi příznivé. Uplatnění elektrokotlů tak je nejen v místech bez plynofikace a jako záložní zdroje tepla pro jiné systémy např. tepelná čerpadla.

Velký počet lokálních zdrojů tepla tvoří kotle na tuhá paliva – uhlí, dřevo nebo dřevěné pelety.
V posledních letech se díky dotačním programům uplatňují hlavně automatické kotle a kotle na dřevo. V tomto sortimentu nabízíme osvědčené výrobky firem GALMET,  ATMOS, VIADRUS, SLOKOV, OPOP, ROJEK, BENEKOV.

V minulosti velmi rozšířená lokální plynová topidla jsou dnes dodávána s různými možnostmi regulace i proskleným krytem. Jedná se o výrobky firem KARMA, MORA.

Krby a krbové vložky jsou ideální do rekreačních objektů, chat a chalup nebo jako doplňkové vytápění rodinných domů během celého roku. Dodávají se v provedení lokáních topidel a vložek nebo s teplovodním výměníkem, umožňující připojení do okruhu ústředního vytápění. Moderní design a široký výběr typů, to jsou přednosti  značek např. BANADOR, BEF-BLANZEK, VERNER/PONAST, EDILKAMIN, KARMA, ROMOTOP, HAAS+SOHN.ROJEK

Ceníky lze stáhnout pouze, pokud máte přístup.
O přístup si můžete zažádat zde.

Solární systémy

 • Solární deskové kolektory a montážní příslušenství
 • Solární čerpadlové jednotky, solární regulace
 • Bazénové výměníky a zásobníky TV

Sluneční energie je nevyčerpatelný zdroj energie. Na 1m2 zemského povrchu dopadne v průměru 1100kWh sluneční energie ročně. Každá kWh získaná ze slunečního záření zamezí vzniku škodlivin, vznikajících spalováním fosilních paliv. Možnost využití této energie podporují dotační programy.

Solární systémy pro ohřev vody nebo bazénu jsou nejrozšířenější způsoby využití. Kombinace ohřevu vodyvytápěním nebo přitápěním  představuje využití  hlavně pro nízkoenergetické domy.

Společně s tepelným čerpadlem vytváří celek využívající obnovitelné zdroje energie.

Ceníky lze stáhnout pouze, pokud máte přístup.
O přístup si můžete zažádat zde.

Podlahové vytápění

 • Trubky pro podlahové vytápění – PEXc, PERT, AL/PEX, AL/PERT
 • Systémové desky pro podlahové vytápění a příslušenství
 • Rozdělovače a směšovací rozdělovače podlahového vytápění, skříně a kompletační prvky
 • Regulace drátová a bezdrátová
 • Lisovací tvarovky pro podlahové vytápění

Podlahové teplovodní vytápění TOPTHERM si v posledních letech díky svým nesporným přednostem získalo velké množství spokojených uživatelů. Uplatňuje se při stavbách rodinných domů, objektech občanské vybavenosti i průmyslových hal. Často se také využívá pro vyhřívání fotbalových hřišť a dalších sportovišť. Firma K.T.O. International je již od roku 1992 výhradním dovozcem systému TOPTHERM pro podlahové vytápění. Sortiment trubek dnes zahrnuje všechny moderní materiály, které se v tomto oboru používají. Jedná se o trubky z materiálů PEXc a PERT a vícevrstvé trubky s AL vrstvou AL/PEX a AL/PERT.

Použití systémových izolačních desek pro podlahové vytápění usnadňuje a zrychluje instalaci celého topného systému a zajišťuje přesnost pokládky potrubí a dodržení projektovaných roztečí. Rozdělovače zajišťující distribuci topné vody do jednotlivých okruhů lze montovat do instalačních skříní a pro regulaci osazovat elektrotermickými hlavicemi.

Pro instalace topení a sanity vícevrstvými trubkami AL/PEX a AL/PERT se využívají lisovací tvarovky TOPTHERMlisovacím profilem TH.

Další systémy podlahového vytápění dodávané našim zákazníkům jsou GIACOMINI, IVAR, REHAU, GABOTHERM a elektrické podlahové vytápění STIEBEL ELTRON.

Ceníky lze stáhnout pouze, pokud máte přístup.
O přístup si můžete zažádat zde.