Izolace

Prakticky na všechny druhy potrubních rozvodů různých médií v oblasti TZB nabízíme kvalitní izolace renomovaných výrobců se stálou kontrolou jakosti dle ISO 9001. Stejně tak naleznete v našem sortimentu tepelně izolační pásy nebo desky vhodné pro izolace zásobníků vody, nádrží, podlah, atd.

Pro izolaci rozvodů ústředního vytápění nebo teplé užitkové vody jsou nejčastější alternativou polyetylenové izolace s uzavřenou buněčnou strukturou. Zastupujeme a nabízíme produkty dlouholetého výrobce z Belgie - firmy NMC, který zaměstnává po celém světě téměř 1.200 pracovníků.
I naši instalatéři a topenáři již poznali kvalitu izolací SANFLEX a CLIMAFLEX, které svými vlastnostmi plní veškeré zákonné, izolační a montážní požadavky kladené na moderní izolaci trubek. Dále nabízíme tepelně izolační pásy MIRELON z pěnového polyetylenu s možností různých povrchových úprav, popřípadě včetně samolepící verze.

Dalším druhem izolací v sortimentu K.T.O.International je výrobek firmy KNAUF INSULATION minerální čedičová vlna NOBASIL, která se vyrábí z 90% z přírodních surovin, na základě kterých se vyznačuje vynikajícími materiálovými vlastnostmi. Je produktem, který chrání před teplem i chladem, tlumí zvuk a poskytuje optimální požární ochranu. Technické izolace NOBASIL se nejčastěji používají na vzduchotechnická potrubí, nádrže, výměníky, kotle. Lamelově skružovatelný LSP pás podlepený z jedné strany hliníkovou fólií je vhodný pro rovinné i zakřivené plochy. Velmi oblíbené jsou skruže s AL fólií se skelnou mřížkou vhodné pro potrubní rozvody. Izolace NOBASIL nabízejí výhodný poměr ceny a užitných vlastností se stálou kontrolou kvality.

Převratnou novinkou firmy KNAUF INSULATION se v roce 2009 stala nová generace minerálních izolací s ECOCE Technology. Vyznačuje se vysokým stupněm ekologické udržitelnosti bez obsahu chemických pojiv. Je také příjemnější na dotyk, méně prašná, bez zápachu a lépe se řeže. Zachovává si však stávající vynikající tepelné, akustické a protipožární vlastnosti. Díky nové technologii výroby, která neobsahuje žádná barviva či bělidla mění minerální izolace svůj vzhled na přirozenou hnědou barvu.

Především pro chlazení a klimatizaci jsou určeny produkty firmy KAIMANN GmbH výrobce izolačních materiálů na bázi syntetického kaučuku / tzv.elastomerů / ze SRN. V ČR jsou tyto izolace známy již více jak 15 let a získali velkou oblibu mezi montážními firmami. Tento výrobce neustále rozšiřuje svůj výrobní program a přichází s novinkami, které osloví zákazníky nejen svojí vysokou kvalitou a příznivou cenou, ale také zrychlením jejich každodenní práce. Trubní a pásové izolace KAIFLEX EF, ST nebo „nekonečné“ hadice v originálním balení KAIFLEX ST jsou již odborné veřejnosti dostatečně známy. Stejně tak KAIFLEX RT 80 chladové objímky jako optimální doplněk pro rozvody chlazení. Mezi nové produkty patří např. kaučukové izolace K-FLEX EPDM vhodné pro solární systémy s teplotní odolností do +175°C a odolností proti UV záření nebo plošné izolace KAIFLEX DUCT / DUCT ALU se stříbrným povrchem a samolepem - ideální pro izolace vzduchotechnických rozvodů. Výrobce také nabízí kompletní izolační systém s již hotovou povrchovou AL úpravou – KAIFLEX ALUTEC SYSTEM s dlouhou životností a vynikající mechanickou ochranou ve vnitřním ale i venkovním prostředí.

V případě Vašeho zájmu o jakékoliv izolace nabízené ve velkoobchodním programu K.T.O.International stačí kontaktovat Vám nejbližší zastoupení K.T.O v České republice. Kromě vytvoření cenových nabídek získáte také zdarma kompletní technického poradenství.


Ceník SANFLEX, CLIMAFLEX
Ceník CLIMAFLEX STABIL LS XT
Prospekt CLIMAFLEX

Ceník NOBASIL
Kat. list NOBASIL PIPO
Kat. list NOBASIL LSP pásy
Montážní návod NOBASIL
Technické izolace NOBASIL

Ceník KAIFLEX EF 9-2009
Prospekt KAIFLEX EF 2010

Ceník KAIFLEX ST 9-2009
Prospekt KAIFLEX ST 2010

Ceník KAIFLEX EPDM 6-2014
Prospekt KAIFLEX EPDM 2010

Ceník KAIFLEX Závěsy,Frigo ST
Prospekt KAIFLEX Závěsy

Ceník KAIFLEX ALU-TEC 9-2014
Prospekt KAIFLEX ALU-TEC 2009
Prospekt KAIMANN ALU-TEC
Prospekt KAIFLEX DUCT

Certifikát Kaimann
Prohlášení o shodě Kaimann
Montážní příručka Kaimann


       Kaicalc - výpočetní program
       
      Českou verzi vyberte tlačítkem
      v pravém horním rohu stránky.

Online návštěvy

Právě přítomno: 24 hostů a žádný člen