Kotle, topidla, krby

Zastupujeme většinu tuzemských i zahraničních výrobců plynových kotlů známých na českém trhu. Jsou to především osvědčené značky PROTHERM, DAKON, VIADRUS, THERMONA, VAILLANT, JUNKERS, BAXI a BUDERUS. V jejich produkci naleznete všechny druhy plynových kotlů včetně oblíbené varianty spojení kotle a zásobníku TUV do tzv. sestav.

V sortimentu značek PROTHERM a DAKON nechybí elektrokotle, které prokazují svoje přednosti v místech bez plynofikace popř. v chráněných krajinných oblastech.

Pro vytápění moderních novostaveb s vynikajícími tepelně izolačními vlastnostmi investoři vyžadují stále častěji kondenzační kotle, které využitím tepelné energie, která jinak uniká komínem dosahují účinnosti 106 – 109% ! Vynikající kondenzační kotle vyrábí např. firmy VAILLANT a JUNKERS, ale zcela mimořádnou pozornost si zaslouží výrobky francouzské společnosti GEMINOX. Více než dvacetiletý vývoj a výroba kondenzační techniky, přivedl její kotle na excelentní technickou úroveň. Ucelený program pokrývá výkonové rozmezí 0,9 – 49kW.

Vzhledem k růstu cen zemního plynu v posledních letech jsou stále více vyžadovány konečnými uživateli kotle popř. krbová kamna na pevná paliva. Ocelové či litinové kotle firem DAKON, VIADRUS, OPOP, ATMOS, SLOKOV s dlouholetou tradicí výroby splňují požadavky na vysokou technickou úroveň a spolehlivost.

Krby a krbová kamna jsou ideální do rekreačních objektů, chat a chalup nebo jako doplňkové vytápění rodinných domů během celého roku. Doporučeným palivem je kusové dřevo, dřevní či hnědouhelné brikety popř. kvalitní pelety. Existují v provedení klasických lokálních nebo s vestavěným teplovodním výměníkem. Tato varianta umožňuje zapojení do okruhu ústředního vytápění. Estetický vzhled a rozměry umožňují citlivé začlenění do interiéru. V sortimentu K.T.O. International s.r.o. nabízíme kompletní výrobní program firem ATMOS, BANADOR (známé jsou např. značky Edilkamin, Aquador, Austroflamm atd.), VERNER, ABX, HAAS + SOHN, ROMOTOP, JOTUL, VIADRUS, THORMA.


 Ceníky ke stažení:

Adobe_PDF-2Atmos ceník 3-2017

Adobe_PDF-2Baxi ceník 4-2016

Adobe_PDF-2BENEKOV - kotle 
Adobe_PDF-2Dakon ceník 2-2017

Adobe_PDF-2GALMET - kotle na tuhá paliva

Adobe_PDF-2GALMET - EKO SG 15-30 M - prospekt

Adobe_PDF-2Geminox THRs ceník 2014
Adobe_PDF-2Geminox ZEM & SERADENS ceník 2014
Adobe_PDF-2Immergas ceník 10-2015

Adobe_PDF-2Junkers Bosch ceník 4-2017
Adobe_PDF-2Protherm ceník 3-2017
Adobe_PDF-2Rojek ceník 1-2017
Adobe_PDF-2Vaillant ceník 2-2017
Adobe_PDF-2Viadrus ceník 11-2017 
Adobe_PDF-2VERNER ceník kotlů 2014
Adobe_PDF-2VERNER prospekt kotlů na kusové dřevo
Adobe_PDF-2VERNER prospekt krbová kamna a interiérové kotle
Adobe_PDF-2Kotle na tuhá paliva ceník 3-2014

Adobe_PDF-2OPOP kotle 1-2016
Adobe_PDF-2Thermona ceník 2-2014
Adobe_PDF-2EKO PERFEKT prospekt
Adobe_PDF-2EKO KOMFORT prospekt
Adobe_PDF-2RICOM odkouření plast, hliník
Adobe_PDF-2RICOM odkouření nerezKomínové systémy

Online návštěvy

Právě přítomno: 28 hostů a žádný člen